Memoriál Josefa Odložila 2021

7. června proběhl na pražské Julisce tradiční mítink Memoriál Josefa Odložila za účasti těch nejlepších českých i světových atletů.
Vrcholem programu byl běh na 1500m (Memoriál J.O.), kde se představil Jakub Holuša, který doběhl na třetím místě v sezonním nejlepším čase 3:36.19 SB ! Jeho týmový parťák Jan Friš doběhl na desátém místě v čase 3:39.18 ! Závod jim roztáhl týmový kolega Jan Sýkora. Všichni tři jsou svěřenci Josefa Vedry.

V memoriálu Dany Zátopkové zvítězila Barbora Špotáková výkonem 60.21 m ! Na třetím místě skončila Martina Píšová výkonem 57.76 m SB , svěřenkyně pana Rudolfa Černého. Sedmá skončila Nikol Tabačková, výkonem 53.81 m, svěřenkyně Jana Železného.

Skok do dálky se povedl Jakubu Ruskovi, který si vylepšil osobní rekord na 744 cm PB , domácí prostředí mu přeje !

V oštěpu mužů se vedlo Vítězslavovy Veselému, který hodil oštěp do vzdálenosti 82.63 SB a skončil tak na třetím místě. Jeho týmový kolega Petr Frydrych poslal oštěp do vzdálenosti 70.66 m a obsadil tak desátou příčku.

Vít Müler obsadil druhou příčku v běhu na 400 m př. časem 49.77 SB, svěřenec Jiřího Kmínka si tak zaběhl nejlepší letošní výkon.

Hladká čtvrtka (400 m) se nejlépe povedla Patriku Šormovi, který zaběhl čas 46.69 a skončil na druhé příčce. Jeho tréninkový kolega Pavel Maslák obsadil ve vyrovnaném českém souboji páté místo v čase 46.91. Oba dva jsou svěřenci Dalibora Kupky.

Nikoleta Jíchová se postavila ke svému prvnímu startu v hlavním programu MJO na trati 400 m př. , kde obsadila krásné páté místo v čase 57.76.

Do finále 100 m se probojoval Dominik Záleský, kterému se závod moc nepovedl, skončil na osmém místě v čase 10.62. V rozběhu běžel čas 10.32. Svěřenec Jana Veleby.

Více informací a kompletní výsledky naleznete na webu Memoriálu Josefa Odložila.