Medailisté 2020

Mistrovství ČR mužů a žen


Zlato Jan Veleba 100m
Zlato Vít Müller 400m př
Zlato Zuzana Hejnová 400m př
Zlato Damián Vích 3000m SC
Zlato Jan Kudlička tyč
Zlato Martin Novák koule
Zlato Patrik Hájek kladivo
Zlato Nikola Ogrodníková oštěp
Zlato Petr Frydrych oštěp
Stříbro Dominik Záleský 100m
Stříbro Jan Veleba 200m
Stříbro Jan Friš 1500m
Stříbro Michal Brož 400m př
Stříbro Nikoleta Jíchová 400m př
Stříbro Dan Bárta tyč
Stříbro Zdeněk Kubát trojskok
Stříbro Emma Maštalířová trojskok
Stříbro Barbora Špotáková oštěp
Stříbro Jaroslav Jílek oštěp
Bronz Dominik Záleský 200m
Bronz David Ryba 110m př
Bronz Jáchym Kovář 3000m SC
Bronz Martina Píšová oštěp
Bronz Vítězslav Veselý oštěp

MISTROVSTVÍ ČR DRUŽSTEV MUŽŮ A ŽEN (Ostrava)

Stříbro Tým Dukly Praha Družstva

Mistrovství ČR mužů a žen v hale


Zlato Pavel Maslák 400m
Zlato Jan Friš 1500m
Zlato Damián Vích 3000m
Zlato Jan Kudlička tyč
Zlato Tomáš Staněk koule
Zlato Maslák P., Šorm P., Macík O., Ryba D. 4x200m
Stříbro David Ryba 60m př.
Stříbro Jiří Kubeš 200m
Stříbro Jáchym Kovář 3000m
Stříbro Martin Novák koule
Stříbro Zdeněk Kubát trojskok
Stříbro Rusek J., Kubeš J., Saleh H., Müller V. 4x200m
Bronz Vít Müller 200m
Bronz Patrik Šorm 400m
Bronz Jan Sýkora 1500m
Bronz Dan Bárta tyč

Mistrovství ČR žáků a žákyň v hale


Bronz Adéla Solárová tyč

Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale


junioři

Zlato Ondřej Macík 400m
Bronz Benedikt Šachta tyč

Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích


Stříbro Benedikt Šachta sedmiboj J

Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (Ostrava)

Zlato Tobiáš A., Serafin O., Pittermann Š., Macík O. 4x400m Junioři
Stříbro Benedikt Šachta Skok o tyči Junioři
Bronz Marek Voborský 5000m Junioři
Bronz Maxmilian Matolin 2000m překážek Dorostenci

MISTROVSTVÍ ČR MUŽŮ A ŽEN DO 22 LET NA DRÁZE (Janblonec)

Zlato Zdeněk Kubát Trojskok
Zlato Dan Bárta Skok o tyči
Zlato Emma Maštalířová Trojskok
Zlato Petr Hájek Hod kladivem
Stříbro Pavlína Minářová Skok daleký
Stříbro Kubát Z., Koška M., Macík O., Jirásek J. 4x100m
Bronz Ondřej Macík 400m
Bronz Tereza Vokálová 400m Př.
Bronz Linda Průšová Trojskok

MISTROVSTVÍ ČR ŽÁKŮ A ŽÁKYŇ NA DRÁZE (Třinec)

Stříbro Kateřina Brdičková 1500m Př.
Stříbro Adéla Solárová Skok o tyči

MISTROVSTVÍ ČR DRUŽSTEV JUNIORŮ A JUNIOREK (Opava)

Bronz Tým Dukly Praha Družstva