Linec, Dortmund a Mety

V rakouském Linci se uskutečnil tradiční atletický meeting, na kterém nechyběli i Dukelští zástupci. Na tříkilometrové trati si nejlépe vedl Damián Vích 8:28,40 , jenž těsně zaostal za svým osobním rekordem. Tento výkon ho přesto vynesl do čela letošních českých atletických tabulek. Jen těsně za ním doběhl svěřenec Jiřího Sequenta, René Sayn 8:29,80 , jeho čas se ředí na druhé místo českých atletických tabulek.
Velice rychlí závod rozběhl tradičně MgA. Jan Sýkora, Sýkora táhl prvních 1500m, v čase 3:52-53. Závod Vyhrál Srb Bibic, v čase 7:45,57.

Dortmund. Svěřenec Michala Novák, David Ryba zaznamenal v rozběhu na 60m př. čas 8:04, ale ve finále se mu už nepodařilo zlepšit. Obsadil druhé místo za čas 8:09.
Davidovi patří aktuální druhá příčka v českých tabulkách na 60m př.

V Metach se běžela mužská patnácka. Na start této distance se postavil náš Jan Friš. Jan Friš obsadil sedmé místo, za čas 3:44,03.